Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

PRACOVNÍK NÍZKOPRAHOVÝCH SLUŽEB PRO DĚTI A MLÁDEŽ

NÁPLŇ PRÁCE:

– vedení individuálních konzultací s klienty, komunikace s rodinnými příslušníky klientů

– skupinová práce s klienty služby

– kontaktní práce s dětmi a dospívajícími ve věku 10 – 20 let v nízkoprahovém klubu

– příprava programu nízkoprahového klubu (soutěže, workshopy, výtvarné a sportovní aktivity,

výlety atp.)

– příprava a realizace volnočasových aktivit pro cílovou skupinu

– sociální a sociálně-pedagogická práce s cílovou skupinou

– administrativa spojená s přímou klientskou prací

POŽADUJEME:

– absolvent/student VOŠ, VŠ v oborech, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika

– schopnost pracovat v týmu

– osobnostní zralost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu

– chuť pracovat s cílovou skupinou dětí a dospívajících

– motivaci pro práci s rizikovou mládeží a ohroženými sociálními skupinami

– zkušenost s cílovou skupinou výhodou

 NABÍZÍME:

– práci na částečný/plný úvazek

– odpovídající finanční ohodnocení

– pravidelné supervize a podporu vzdělávání

– prostor pro realizaci vlastních nápadů, prostor pro invenci;

– možnost podílet se na rozvoji služby

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ:  Květen 2018

– k životopisu přiložte motivační dopis

– vybraní uchazeči budou kontaktování v průběhu května

Termín nástupu 1. 6. 2018, dle domluvy

Motivační dopis a životopis posílejte na adresu vedouci.nzdm@prevcentrum.cz

Tel: 242 498 334, 775 161 159